Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Λίθος ημιανθρωπον

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
JFF




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 30/03/2014

Λίθος ημιανθρωπον   Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Λίθος ημιανθρωπον    Λίθος ημιανθρωπον   EmptyΚυρ Μαρ 30, 2014 7:42 am

θα μπω κατευθείαν στο θέμα μου

από 100% ο λίθος να γυνή 20-30 η να βγει από το παιχνίδι και να δοθούν πίσω τα coins
Γιατί το DMG είναι υπερβολικά μεγάλο και σε παιδιά που δεν έχουνε οικονομική δυνατότητα να βάλουνε έστω και 5 ευρό να πάρουνε λίθους, ΠΆΕΙ ΠΆΡΑ ΠΟΛΛΉ για μένα είναι έτσι

Μέχρι να γίνουνε αλλαγές ,η- αφαιρεθεί ο λίθος θα μηνώ άνεργος και άμα δεν γυνή τίποτα θα αφήσω τον σερβερ

Ίσως είμαι ο μόνος με αυτή την άποψη άλλα παρά πολλή παίχτες φεύγουνε και βαριούνται να κάνουνε ποστ γιατί θα βγουν παιδιά με πολλά λεφτά στο αριστερό τους χέρι και θα αρχινίζουν να κλαίνε γιατί και πως, που νομίζουν ότι είναι όλα ίδια για όλους κτλπ. για αυτό τον λόγο γιατί είναι σκέτη βλακεία αυτός ο λίθος
Και άμα είμαι ο μόνος εδώ μέσα -1 στους online παίχτες που έχει ο σερβερ ....σιγά χαχα

Έκτος εάν ο σερβερ δημιουργηθηκε κερδοσκοπικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Λίθος ημιανθρωπον
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: PowerZ2-
Μετάβαση σε: